DÜZCE GÖLYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARDEŞ OKUL PROJESİ 2017/2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İÇİN GÜNCELLENMİŞTİR.

 
KARDEŞ OKUL PROJESİ 2017/2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İÇİN GÜNCELLENMİŞTİR.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Kardeş Okul Projemiz geçen yıl başarı ile uygulanmıştır. Projemizin uygulanmasına destek veren proje ortaklarımız ile görüşmeler yapılarak yeni eğitim öğretim yılında yapılan yenilikler ile projemizin uygulanmasına başlanılmıştır.

Projemiz 2016 yılında kardeş kurum kültürü oluşturulmasına katkı sağlamak için Sayın Valimiz Zülkif DAĞLI ’nın teşvikleri ile, Müdürlüğümüz Ar-Ge birimi tarafından hazırlanarak ve ilimiz genelinde 226 okulumuzu kardeş okul projemize dâhil ederek, etkinlik ve faaliyetlerinin yapılması istenmiştir.

Kardeş okul projemizde yapılan yenilikler ile proje üreten, kuşaklar arası bağı kuvvetlendirmiş, bağımlılıkla mücadelede etkin rol alan, iyi uygulamalarını paylaşan, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş ve kurum kültürüne katkı sağlayan okullar oluşturmaya çalışacağız.

Üretken ve paylaşan dinamik okullar anlayışını yaşatmak ve geliştirmek proje etkinlikleriyle bilgi, deneyim, kültür ve değer paylaşımını ve sürdürülebilirliğini sağlamak, Okullar arasında ortak bir tema üzerinde işbirliği ve diyalogu arttırmak istemekteyiz.

 

Kardeş Okul Projesi yenilenmiş metni için tıklayınız.

Kardeş Okul Projesi ile ilgili formlar için tıklayınız.

İmamlar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Kaymakamlık Binası 2. Kat Gölyaka / DÜZCE - 03807114426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.