DÜZCE GÖLYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Tercih Danışmanlığı

Gölyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimize ve velilerimize yönelik "2016-2017 Tercih Danışmanlığı Komisyonları" oluşturuldu.
TEOG Tercih Danışmanlığı

 

Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yönetmeliğinin amir hükümleri ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 24/03/2017 tarih ve E.3957585 sayılı yazısı ve ekinde bulunan 2016-2017 Tercih Danışmanlığı Kılavuzunda yer alan açıklamalar gereğince; Temel Eğitimden Ortaöğretime ve Ortaöğretimden Yükseköğretime Geçecek Öğrencilerimize Tercih Danışmanlığı Hizmetlerini sunmak üzere Tercih Danışmanlığı Komisyonları kurulmuş bulunmaktadır.

Tercih danışmanlığı hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde ve amacına uygun olarak öğrencilere ve velilere sunulabilmesi için oluşturulan komisyonlardaki görevlilerimiz; Atatürk Ortaokulu ve 15 Temmuz Şehitleri İmam-Hatip Ortaokullarmızda tercih dönemi boyunca hizmet vereceklerdir.

İmamlar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Kaymakamlık Binası 2. Kat Gölyaka / DÜZCE - 03807114426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.